img-oferta

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

Jesteśmy hurtownią materiałów budowlanych działającą na regionalnym rynku od 1999 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach.

Mając na celu zaspokajanie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności, poszerzamy gamę oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów, korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania zgodne z technologią wykonania budynku.

Posiadamy rozbudowaną bazę magazynowo-transportową, samochody 1,5-tonowe, 10-tonowe, 24-tonowe z HDS-em. Dzięki temu potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper. Mając szeroką ofertę towarów w przystępnych cenach, naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni a my zapewnimy Państwu „profesjonalizm w dobrej cenie” oferując materiały od fundamentu po dach.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom obsługi klienta, w roku 2007 przeprowadziliśmy gruntowny remont i powiększenie działu sprzedaży. Następnie w roku   2009 powiększyliśmy nasze magazyn o 400m2. W znaczącym stopniu przyspieszyło to załadunki i rozładunki na placu. W 2010 postawiliśmy również na poszerzenie bazy transportowej o samochód 24 tonowy z Hds który ma wysięg około 11m.

W roku 2012 oddaliśmy do użytku nowy obiekt handlowy- ok. 500 m2 halę sprzedażową, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć nasz asortyment oferowanych towarów. Wszystko to dla zapewnienia Państwu, naszym klientom wyboru pośród szerokiej gamy produktów, dokonywanego w komfortowej i przyjemnej atmosferze, dzięki naszej fachowej i sympatycznej kadrze sprzedażowej. Młoda i pełna werwy ekipa doradzi w każdym aspekcie związanym z remontem lub budową.

W roku 2015 firma Jaro otworzyła skład kostki brukowej przy ul. Warszawskiej 3 w Stawigudzie. Orientacyjny stan to około 20 tyś. m2 kostki brukowej.

 

Zapraszamy serdecznie

 • 1997

  ZAŁOŻENIE FIRMY JARO

 • 1999

  POWSTANIE HURTOWNI BUDOWLANEJ JARO

 • 2007

  REMONT I POWIĘKSZENIE DZIAŁU SPRZEDAŻY

 • 2009

  POWIĘKSZENIE NASZYCH MAGAZYNÓW O 400M2

 • 2010

  POSZERZENIE BAZY TRANSPORTOWEJ

 • 2012

  NOWA HALA SPRZEDAŻOWA

 • 2013

  OTWARCIE WULKANIZACJI OPON

 • 2015

  OTWARCIE SKŁADU FABRYCZNEGO POLBRUK

Jeżeli jesteś wykonawcą prześlij nam swoje dane, a my bezpłatnie umieścimy je na naszej stronie.